53. Revija online

U ŠUMI
igrani, 16’45’’
Sara Grgurić, Akademija dramske umjetnosti, Antitalent, Zagreb

KATARZA
animirani, 2’30’’
Noa Pisačić, samostalni autor, Zagreb

STANAR
igrani, 19’43’’
Borna Zidarić, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

45’’
animirani, 4’50’’
Lucija Oroz, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb

KAD ODLUČIM KAKO ZAPOČETI, ZNAT ĆU SVE OSTALO
dokumentarni, 9’30’’
Tomislav Šoban, Kinoklub Zagreb, Zagreb

NEMA KRAJA
eksperimentalni, 3’38’’
Marko Dugonjić, Ljetna škola filma Gunja, Gunja

TRAFIKA
dokumentarni, 5’30’’
Dora Slakoper, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

CLEITHRO
animirani, 5’41’’
Morana Bunić, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb

NIGDAR NI BILO
animirani, 6’35’’
Mateja Štefinščak, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb

KARAKONDŽULA
eksperimentalni, 5’45’’
Damir Markovina, Akademija dramske umjetnosti, Osoba D, Zagreb

ČOVJEK KOJI JE PAO S ARENE
dokumentarni, 8’16’’
Silvio Belušić, Klub Pulske filmske tvornice, Pula

DEVET MJESECI
igrani, 20’50’’
Josip Lukić, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

JOŠ MALO DO NOVE GODINE
dokumentarni, 18’25’’
Marko Bičanić, Akademija dramske umjetnosti, Blank_filmski inkubator, Zagreb

DEKOMPENZACIJA
igrani, 23’02’’
Jasna Safić, Blank_filmski inkubator, Kinoklub Zagreb, Zagreb

RAKETE
igrani, 19’52’’
Saša Poštić, Pavle Kocanjer, Blank_filmski inkubator, Zagreb

KULA
animirani, 3’45’’
Sunčana Brkulj, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb

HUEMAN
animirani, 4’40’’
Karla Skok, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb

PREKRATKO
igrani, 9’49’’
Melita Mukavec, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

PANDULA
igrani, 13’00’’
Marino Paliska, UMAS, Split

HISTER
igrani, 13’44’’
Vida Skerk, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

JEDNOG PETKA POPODNE
dokumentarni, 10’04’’
Lucija Brkić, Udruga Filmaktiv, Rijeka

LIMES
eksperimentalni, 4’47’’
Neven Dužanec, Kinoklub Zagreb, Zagreb

SPARINA
igrani, 18’37’’
Petar Vukičević, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb, Kino klub Split, Split

SAD SAM JA IRENA
dokumentarni, 12’45’’
Jasmina Beširević, Akademija dramske umjetnosti, Zagreb

KO SUZA
igrani, 16’00’’
Marko Višnjić, UMAS, Split

VIŠE OD 35
dokumentarni, 15’00’’
Timy Šarec, Udruga Restart, Zagreb

MAČJA POSLA
animirani, 4’20’’
Stella Hartman, Akademija likovnih umjetnosti, Zagreb, FKVKZ, Zaprešić

LJUBAV JE SLANA
igrani, 24’20’’
Karlo Vorih, Akademija dramske umjetnosti, Blank_filmski inkubator, Zagreb